Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vásároltam egy monitort,...

Vásároltam egy monitort, miért laggolok?

Figyelt kérdés
Hello. Nemrégiben vásároltam egy LG25um58 monitort és egy sony 120gigás ssd, összeraktam a gépet, windows-ot telepítettem (x64) driverek progival telepítettem (driver boosters 4) szeretnék játszani csgo-val de már maga a menüje is fagy hiába húzok le és kapcsolok le mindent. Lehet a monitor hibás érte? vagy gyenge a configom: Intel pemtium g860 2x 3.00ghz, 4gb ram, sapphire hd7770 1gb esetleg valami ötlet hogy mit hangoljak kalapáccsal?

2017. jan. 4. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a régi monitorommal tökéletesen futott!
2017. jan. 4. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettőt. A géped szánalmasan gyenge ekkora felbontáshoz.
2017. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá már hamarabb, csak hogy 4:3 800x600ba se jó ez meglepett? mit ajánlanál ?
2017. jan. 4. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy ne Driver Boostert hasznalj... A gyarto (AMD, nVidia) weboldalarol szedd le a megfelelo drivert, elotte DDUval torold le a mostanit csokkentett modban.
2017. jan. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a a választ, magától megjavult xd az elsőnek üzenem hogy 1920x1080 simán játszható ahhoz képest hogy szánalmasan gyenge....(tudom hogy nem egy erőmű, de...)
2017. jan. 5. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!