Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne pár kérdésem a snapchatról?

Lenne pár kérdésem a snapchatról?

Figyelt kérdés

1.Meg tudom nézni, hogy egy ember kit követ vagy ki követi( és ha már itt tartunk snapchaten hogy kell mondani ha bejelöl valaki: ismerős, követő vagy barát vagy mi?). 2.Meg tudom nézni hogy egy embernek hány trófeája van? És ha igen hol? 3.Hogy kell trófeákat gyűjteni? 4.Van ez a Bitmoji alkalmazás a snapchathez és az ha csinálsz saját matricát akkor az ingyenes? 5.Ha ki rakok egy képet akkor az ugye a mystoryban van(?) és azt ki láthatja? 6.Hol tudom megnézni hogy a barátaim milyen képeket tettek ki? 7.Az üzenetek meg a kép amit kirakok meddig láthatóak? Azután automatikusan törlődnek? 8.Igaz, ha 2 hétig minden nap beszélek valakivel akkor azt beállítja a snapchat, hogy bffek vagyunk? És ha igen akkor mindegy mennyit beszélünk csak meglegyen mindennap az 1( ezt úgy értem ha csak annyir beszélünk hogy szia mizu hogyvagy mitcsinálsz az akkor számít vagy megvan hogy mennyit kellbeszélni)?

Bocsi a sok kérdés miatt. Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. jan. 5. 09:36
 1/2 A kérdező kommentje:
9.A memories ben lévő képeket csak én látom? 10.Hol tudom megnézni hogy én kit követek és engem ki követ? 11.A megadott email címemet és telefonszámomat csak én látom? 12. És mi ez a nevek alatt hogy pl:izébizé123|7|♊
2017. jan. 5. 09:42
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja és ha csinálok egy képet amit elmenetva memoriesbe akkor onnan is törlődik bizonyos idő múlva vagy nem?
2017. jan. 5. 11:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!