Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok a 32-bites...

Hogyan tudok a 32-bites win10-ből 64-eset csinálni?

Figyelt kérdés

Egy fiamnak frissen vásárolt játék csak a 64 bites gépen indul, ezért lenne szükség a dologra.

Nem vagyok egy informatikus zseni, de ha valaki elmagyarázza nekem picit szájbarágósan, lépésről lépésre a folyamatot, úgy, hogy nem csupán informatikai szakzsargont használ (pl. szaniterhigiéniai szakmenedzser-asszisztens helyett simán használja csak a WC-pucolót), akkor biztos sikerülne.

Van 4 giga memóriám, és 64 bit kompatibilis a gépem. Azt mondták ezek nélkül meg se próbáljam, de így megoldható a szitu.



2017. jan. 5. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
atalakitani nehez, lementesz mindent torlod a rendszert es felteszel egy 64 biteset.
2017. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszert kell újrarakni, mivel máshogy nem lehet 32 bitesből 64-est csinálni.
2017. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem,más a memóriacímezése amit csak tiszta telepítéssel lehet megoldani.

[link]

2017. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, rosszul írtam ki a kérdést!

Én már alapból az újratelepítésre gondoltam, utánaolvastam annyit hogy tudjam, nem lehet csodaszerrel átalakítani 32 bitesről 64-re. :) Viszont én még soha nem raktam újra gépet, szóval ebben kérnék segítséget, mert félek hogy elcseszerintek valamit.

2017. jan. 5. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Mentsd le az adatokat egy külső adathordozóra.Majd szerzel egy Win 10-es telepítőt,az előző rendszer partícióját leformázod és a többi részen már elég szájbarágós a telepítő.Nem lehet elrontani.
2017. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!