Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnak is van hasonló teljesít...

Másnak is van hasonló teljesítménnybeli problémája a Far Cry 4-ben, a Far Cry Primallal ellentétben?

Figyelt kérdés

Ugye a játék max. CPU igénye i7 2600k / FX-8350, nekem FX-9590-em van, akkor a GPU igénye az GTX 680 / R9 290X, nekem GTX 980-am van. 1920x1080-as beállítás mellett, minden maximumon csak 30 FPS-sel megy, ha leveszem 720p-re akkor olyan átlag 50 FPS konstant megvan, megjegyzem a Far Cry Primal, aminek ugyanilyen gépigénye van, 60 FPS-sel megy.


Próbáltam egy ilyen parancsot, amivel elvileg a teljesítményt lehet növelni, a régi gépemen működött, persze ha jól emlékszem, de most valamiért nem változik a teljesítmény:


[link]


Ezt a két bejegyzést át is írtam, de mondom semmi.


Más AMD tulajnál is van hasonló gond vagy csak nálam vagy esetleg ha valaki tud még valamilyen parancssoros megoldást teljesítményjavulás érdekében, kérem segítsen.



Köszönöm!


2017. jan. 8. 18:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!