Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legális a League Of Legends-be...

Legális a League Of Legends-be fanmade/costume (? ) skineket letölteni? (több lent)

Figyelt kérdés
PL a mapskins.com pont egy ilyen oldal és olyan csoda skint láttam, hogy hajjaj. Viszont ahogy néztem az utasításokat, már láttam, hogy egy Wooxy nevezetű program is kell hozzájuk. Na most, ha én letöltöm és megteszek minden lépést, mert szeretném azt a skint, akkor a Riot nem fog megbüntetni vagy bannolni, amiért nem olyan skint használok a champhez, amilyet ők alkottak vagy mert külső programot használtam ehhez ? Ha valaki tud angol vagy magyar oldalt erről pontosan, akkor kérem ne tartsa magában, mert semmilyen jogsértést nem szeretnék elkövetni. Köszönöm !

2017. jan. 8. 21:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!