Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma? Ha...

Mi lehet a probléma? Ha valaki nagyon ért a géphez kérem segítsen!

Figyelt kérdés

Nemrég vettem új gépet, és tv-re kötve használom nagy felbontásban. Azonban a photoshop és még pár program iszonyat kicsi menüvel jelenik meg. Találtam rá megoldást amit az alábbi videóval meg is osztok veletek.

2 dolog nem akar sikerülni nekem:

1: amikor a PreferExternalManifest fájlt Decimal-ra állítom, hiába okézom le, ha újra meghnyitom megint Hexadecimal-on van.

2: A végén amikor a photoshop.exe.manifest fájlt bemásolom nekem nem történik semmi. Nem akar semmi semmit felülírni, és a program is ugyan olyan kicsibe indul. A videón win 10 van nekem win 8-am van, lehet ez a probléma? Légyszi segítsetek, mert így használhatatlan egy photoshop pl :(


https://www.youtube.com/watch?v=hmazEGywm_M



2017. jan. 9. 23:30
 1/4 anonim válasza:

Ez nagyjából ugyanaz, de vannak kimondottan az adott programhoz is manifest fájlok: [link]


Itt meg le van írva egy másik megoldás is: [link]


Vagy, ha még mindig nem jó, és az sem működik, hogy visszaállítod kisebbre a felbontást:

A Windows 8.1:

- Jobb kattintás a Photoshop ikonján (előfordulhat, hogy létre kell hozni), vagy a telepítési könyvtárban a Photoshop.exe -n.

- A felugró menüben "Tulajdonságok".

- "Kompatibilitás" fül.

- "A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI beállítás esetén" opció megjelölése.

- Majd "OK".

2017. jan. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az utolsó variációnál még a "Az összes felhasználó beállításának módosítása" -nál is érdemes kipipálni a "A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI beállítás esetén" opciót.
2017. jan. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó variáció sem akar működni . A képernyő felbontással már anyit tudtam játszani, hogy ha le rakom kisebbe akkor mindent elég nagyba jelenít meg és a photoshop is kezelhető. De ez csak alkalmi megoldás mert tényleg feltűnően nagy minden.
2017. jan. 10. 11:56
 4/4 anonim válasza:
Próbáld meg frissíteni a videókártyád driverét!
2017. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!