Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7: feladatkezelőből...

Windows 7: feladatkezelőből parancssorból milyen módon tudok kilőni egy általam indított programot?

Figyelt kérdés

Felhasználóként vagyok bejelentkezve,nem rendszergazdaként, de általam indított programot szeretném kilőni, parancssorból.

Miként kell ezt megtenni?

Tudok olyat is (parancssorból), hogy feladtütemezőbe beütemezem hogy mondjuk 9:00-kor induljon el az általam megadott program és 11:30-kor lője ki?



2017. jan. 11. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A taskkill parancsal tudod kilőni a folyamatot, ehez vagy a folyamat neve vagy az azonosítószáma kell.

Indítás a start parancsal működik

Időzítés pedig nem tudom hogy hogy van ebben az esetben, de szerintem egy \t parancs elegendő.

A futó folyamatok listája azt a tasklist


Tehát a neked kellő parancsok:

Tasklist

Taskkill explorer.exe

Start explorer.exe

2017. jan. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja ès az időzítés(csak tipp)

Start notepad.exe \t 1200

2017. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most nem emlékszem, hogy win7-en ez működik-e rendszergazdai jogosultság nélkül, de egy próbát megér:

at 9:00 valami.exe

at 11:30 taskkill /f /im valami.exe

2017. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!