Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World of Warcraftban indítot...

A World of Warcraftban indítottam egy Monk pandaren karaktert, és nem tudok visszamenni 10-es szinten a "teknős sziget" elejére a ballonhoz. Megoldást valaki tud?

Figyelt kérdés
Felvettem az ott lévő utolsó questet, ahol egy hőlégballon vinne el, ha minden igaz ott lehet választani a két frakció közül majd, de véletlenül a heathsone-nal visszateleportáltam a sziget közepére a "fővárosba". Ott egy quest még 6os 7es szinten felvitt az emeletre egy forgószéllel, és így tudtam átjutni a sziget túloldalára később. Viszont most semmi út nem vezet vissza a sziget azon részére. Mit tudok tenni? Légyszíves segítsetek! Előre is köszi!

2017. jan. 11. 11:48
 1/1 anonim válasza:
A sziget közepén beszélned kell az elhunyt mester szellemével akinél választhatsz frakciót. Úgy tünik sajnos akkor most az elején lévö párbeszédből is kimaradsz majd
2017. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!