Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nokiások, nektek is ennyire...

Nokiások, nektek is ennyire szar a Nokia PC suite nevű progi?

Figyelt kérdés
Baromi lassan töltődik be, és a telefon ha hajlandó is nagy ritkán szinkronizálni magát a géppel, akkor is perceket kell várni. Hihetetlenül el van b@aszva valami. pedig az ember nem ezt várná a Nokiától. Főleg hogy legális szoftverről van szó. Komolyan a legtöbb hackelt program sokkal profibban fut mint ez a nagy sz@r.
2010. máj. 5. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom vele. Nokia 6131, Bluetooth, és ha jól emlékszem 7.41-es progi (nem otthon vagyok).
2010. máj. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az a gondom vele, mint a kérdezőnek. Sokat dühöngök amíg kapcsolatot teremt a géppel. Pedig már frissítettem is a Netről.
2010. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz a kapcsolatos izé, azt nem lehet megcsinálni(nekem is az volt, amég oléyan telóm volt, amin nincs adattárolós mód
2010. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6303-as Nokiám van, ezen van adattárolós mód is, azaz ha nem indítom el ezt a progit, akkor sima pendiveként látja a teló memóriakártyáját. Ez így használható is, csak az bosszant ha már egyszer kitaláltak hozzá egy funkciót, akkor működhetne normálisan, és ne csak az legyen az egyedüli "haszna", hogy többet kelljen fizetni a készülékért:( (Kíváncsi lennék, hogy egy jóval drágább, pl. N-szériás sorozatban is ilyen szar ez a funkció?!)
2010. máj. 5. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Három éve próbálkoztam vele, szintén Nokia mobillal, de akadozott és lassú volt, USB modemre váltottam.
2010. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!