Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok a PHOTO FILTRE...

Hol találok a PHOTO FILTRE STUDIÓ-hoz magyar változatot?

Figyelt kérdés
A kezdő oldalon a menük és egyéb kezelő elemek felirata nem magyar.Nekem pedig olyan kellene, ahol az ezekre kattintás után magyar a felirat.
2010. máj. 5. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Magyarul is tud az a program,amikor letöltjük akkor mellékelni szokták a Translation HU fájlt is hozzá .Ha nincs meg írjál és elküldöm.

[link]

2010. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én innen töltöttem le magyarul

[link]

teszek egy képet is róla

[link]

2010. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszaitokat

9:44. Az utánad válaszoló ajánlatát letöltöttem, ami valóban magyar feliratú

10:18 Abban kérem segitségedet, minekutána letöltöttem a "Képes, szöveges segitség"-et is (ott a második), a fájlátalakitást hogyan tudom megoldani annak érdekében, hogy használni is tudjam.

2010. máj. 5. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Letöltődött egy .zip fájl a gépedre amit szeretnél kibontani ?
2010. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

12:44,Igen, a zipen van a leirás.Ennek kibontása érdekében erre 2x katt.ami után a számomra ismeretlen oldalt kaptam.

Íme:

[link]

Innen aztán merre, hogy a leirást megkapjam?

Segitségeteket várom!

2010. máj. 5. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen az egy pdf ,amit a foxit reader program tud megnyitni.Innen letudod tölteni :

[link]

és írjál ám hogy mire jutottál

2010. máj. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitségedet.Letöltöttem . és megnyilt a pfd,de

és ez egy ujabb kérdés:a "foxit reader" program kezdőlapján - a felső részen - rengeteg lehetőség adódik.Ezeket hogyan és mire lehet használni?

A "képszerkesztő leirás"-nak van valahol folytatása? Mert érzésem szerint az első néhány (kb 15) nem tartalmazza az összes lehetőséget.

Az alábbi linken mutatom be, amiről fentebb emlitést tettem.(A program kezdőlapja)


[link]

2010. máj. 6. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Én speciel a FoxitReadert semmi másra nem használom csak pdf fájlok megnyitására,ezért ebben nem is tudok segíteni.
2010. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!