Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy villanyszerelési (családi...

Megyjooo1 kérdése:

Egy villanyszerelési (családi házhoz) tervező programot keresnék? Ha létezik ebben a változatban amilyent keresek. Hasonlóra gondoltam, mint a nyomtatott áramkőr tervezésénél használnak.

Figyelt kérdés
Ellenállások, IC -k manuális elhelyezése, és a program megfelelő lábakat összeköti, és megtervezi a nyáklapot. Nekem hasonló kellene. Csak a konnektorokat, kapcsolókat raknám fel egy alaprajzra, és a program megfelelő útvonalon kiépíti a vezeték rendszerét.
2017. jan. 14. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

es figyelembe veszi a vesheto falakat, a padlo hoszigeteleset hol mehet a hoszigetelesben hol nem, hol keresztez vizet futest ott elfer e vagy se. tudja mit hiva dugsz be melyik kell kulon biztositekra, pl kazan kulon biztin, fagyaszto huto kulon, a tobbi erzesre de logika alapjan, ja riaszto is kulon.


egy kozepkategorias villanyszerelo 4 perc alatt latja at az egeszet. az ep naploba el. tervezo anyagat ugyis fel kell tolteni az utvonalakat meg egy gyerek is kitalalja a rajz alapjan

2017. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2017. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami más ötlet van valakinek? Mert sajnos nem ilyesmire gondoltam.
2017. jan. 15. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
ceruza és a papír csodákra képes
2017. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!