Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 1 you have lost...

Battlefield 1 you have lost connection to the session?

Figyelt kérdés

Battlefield 1, a szerverekhez való csatlakozáskor ezt írja ki"battlefield 1 you have lost connection to the session" és nem indul semmilyen olnline szerver.

avastnak a vpn-jével sikerült máshova csatlakozni (prágába,vagy usába) és akkor csatlakozik akkor lehet játszani, de mivel trial az avasnak ez a funkciója, így ha lejár akkor nem tudok játszani....a játék persze eredeti de nem tudok játszani vele


ötlet?



#hiba #kapcsolat #kidob nincs csatlakozás
2017. jan. 15. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát néha a Battlefield szerverei b*sz*kodnak. Pl tegnap haverjaimmal BF-eztünk, már a vége fele jártunk egy jó kis "stattal", és egyszer csak kivetett engem a szerver és fenti kedves kis üzenetet írta ki. Ám közben kiderült, hogy nemcsak engem, hanem a másik öt haveromat is kivetette, és a többi játékost is... Ha mostanában jelent meg a probléma akkor magától megoldódik, ha nem telepítsd újra (nekem jó netnél az újratelepítés 30 perc volt, neked nem tudom mennyi lehet, pl haveromnak 4 órába telt). Sok sikert, hátha valahogy megoldódik...
2017. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ujratelepítettem. de nem oldotta meg , és már vagy két hete nem csatlakozik.

(nekem egy naruto sipuden rész alatt megvolt az kb 20-25 perc) (eddig egy 130 kbps es netem volt majd 650 kbps de most hála égnek sokkal sokkal több(12 évig szenvedtem szóval megérdemlem))


de a problémára sajnos nem találok megoldást , azt még kipróbálom hogy az origint is ujratelepítem.

2017. jan. 15. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet olyan sokan vannak a szervereken hogy nincs hely és a magasabb feltőltési sávval rendelkezőket részesítik előnyben a szervereké. Amúgy manapság már az is ritka ha egy átlag háztartásban minimum 4-5mbit feltöltési sebesség nincs meg , ha lehetőséged van kellene váltani nagyobb csomagra.
2017. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
neem! biztos nem az internettel van baj, mert vpn-el tudok csatlakozni, vpn-el csatlakozok máshova mint magyarország és betölt, de ezt leirtam a kérdésben, 15megával töltök le jó szereverekről 20 al feltölteni is 10 el minimum nem az internet a probléma , esetleg még a tűzfal de ott is megadtam már kivételnek de mégsem jó
2017. jan. 15. 13:17
 5/6 Hervai Mihály válasza:
Egyértelműen ISP (internet szolgáltató) hiba. Nálam UPC van (DOCSIS 3.0, FiberPower 240) és kb. 5 perc játék után mindig kidob (PC), ami nagyon idegesítő. VPN-nel SOHA nem dob ki, csak hát úgy meg szaggat. Előfizettem egy 4G Vodafone internetre, egy hónapig ingyenesen ki lehetett próbálni, kockázat nélkül - azzal megy jól! UPC-nek sokadszorra jelentem be a hibát, kijönnek, mérnek, látják a csomagvesztést, nem tudnak mit csinálni, az alvállalkozó azt mondta, hogy ez egy ilyen technológia, nincs szerencsém. Szóval az én esetemben a megoldás: ideiglenesen a mobil internetet használom játékra, ha pedig ideér hozzánk a T optikája vagy a Digi, akkor azonnal szolgáltatót váltok. Állítólag semmit nem szűrnek az UPC hálózaton, mégis egyértelműen ott van a hiba, hiszen tök ugyanazon a "dróton" VPN-nel megy, illetve az XBOX-os verziós sem dob ki soha. Jelentsd be te is az UPC-nek, ha sokan nyaggatjuk őket, talán lépnek valamit. Bizonyítékként töltsd le az uotrace programot, pingeld meg vele a 31.204.142.103 címet (ez egy BF1 szerver), azaz "Ping" gomb, majd "Trace Route" gomb, végül "Poll" gomb - ezután egyértelműen fogod látni, hol vesznek el a csomagok (nálam az aorta szerveren, tehát UPC oldalon).
2017. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is. 10-ből kb 6-szor kidob ez a sz.r. Avast vpn-el jó volt míg le nem járt. (UPC)
2017. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!