Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánl valaki más szövegszerkes...

Ajánl valaki más szövegszerkesztő programot mint a Word?

Figyelt kérdés
Marhára elegem van belőle.
2010. máj. 5. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

OpenOffice.org


De már ne is haragudj. A Microsoft Word egy elég profi szövegszerkesztő és ha eleged van belőle, az csak a saját hibádból következhet, nem a szoftver hibájából. Az OpenOffice.org hasonlít hozzá, de ez sem lesz jobb mint az MS Word, ha nem tudod kezelni.

2010. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem haragszom. Biztos, hogy én nem értek valamit, mert olyan dolgokat csinál velem, amiket nem fogok fel. (Például amikor meg akarok nyitni egy szöveges fájlt, akkor azt akarja, hogy mentsem másként. Ha megcsinálom, akkor újra és újra ismétlődik ez, ahányszor meg akarom nyitni. Mindegy, mert a Wordből a megyitással elérem a fájlokat.

A másik dolog, hogy az új rendszert nem látom át rendesen, a régin mindent megtaláltam, itt nem. Persze tudom, hogy az én hibám.


Köszönöm a segítséget!

2010. máj. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!