Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak ha a The Crew...

Mit csináljak ha a The Crew laggol?

Figyelt kérdés
Letöltöttem, a laptopra (Lenovo) minden ment eddig de ez laggol. Átállítottam minden grafikát low-ra, de alig javult. Mit lehet tenni?

2017. jan. 18. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyorsabb internet csomagra kell előfizetni. A lag egy g.
2017. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésekre nem lehet normális választ adni! Sem a laptop típusát nem írtad, sem, hogy mennyi az fps-ed, és semmit amiből ki lehetne indulni! Laggol? Vegyél jobb netet! Ha szaggat (nem lagg) akkor meg vedd le a grafikát, ha nincs hova tovább lehetőség, akkor veszel új gépet/laptopot ami erősebb, vagy nem játszol vele! Mást nem tudsz tenni!
2017. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lenovo yoga 2 13. Bocs nem laggol hanem szaggat a grafika és arra lennék kíváncsi, hogy nincs-e valami olyan beállítás ami ezt kiküszöböli, mert nem hiszem, hogy ennél nagyobb gépigénye lenne a játéknak.
2017. jan. 19. 11:47
 4/7 A kérdező kommentje:
És az internet jó, nem az a probléma.
2017. jan. 19. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Integrál kacat "vga" van benne, ennyit tud.
2017. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így már pontosan meg lehet mondani a probléma okát!

Az integrált grafikus processzor a gyenge, nem bírja el a játékot. A yoga sorozat amúgy sem ilyesmi célra készült, tehát NEM alkalmas újabb játékok futtatására! Olyan 6-7 éves játékokra legkisebb grafikán szerintem még vállalhatóak lesznek! Nekem erősebb gpu van a laptopmban, de ezen is olyan mintha néha "szaggatna" a játék, (geforce 920m) Lowon, 25-35 fps között megy, ez pedig "jóval" erősebb mint a te eszközödben lévő! Ezzel a problémával nem leet sajnos semmit sem tenni, (nem cserélhető, és nem is bővíthető) erősebb gép kell neki, vagy nem játszol vele, vagy veszel jobb gépet!

2017. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm a válaszokat, most már értem.
2017. jan. 20. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!