Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kék halál win10-en?

Kék halál win10-en?

Figyelt kérdés

ment a torrent és filmet néztem(ek) opera böngészőn (youtube)

miközben ment a film, be jött egy kék háttér fehér írással és szomorú fejjel.

elkezdett számolni %-ot majd ki írta adatok össze gyűjtése újra indult a gép, kicsit tovább tartott a betöltés, kb 2 percig.

ramok tesztelve nem hibásak, HDD(k) 100/100asok, vga kitűnő.

túl melegedés kizárva.

vírus sincs.

vagy a gép hibázott véletlen?

mitől lehetett?


2017. jan. 18. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hibakódot nem írtad le? Az elég pontos infót ad mi a baja.
2017. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hominida ***** válasza:
Ilyenkor azonnal nyúlni kell a mobilért, és csinálni néhány képet, olyat, amelyeken olvasható a szöveg.
2017. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...esetleg a "%systemroot%\memory.dmp" útvonalról kibányászni a fájlt, és megnézni a hibakódot?
2017. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A memóriára jellemző az ilyen, az alaplap támogatási listájában benne van? Sztem ez, vagy alaplap, vagy vmilyen szoftveres dolog.
2017. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mert azóta nincs ilyen probléma. szerintem szoftver volt. ma beléptem a crysis warheadban eddig jól ment ma meg olyan bugos volt hogy csak na. golyó helyett csírkéket lött stb.. de nem is kilódtam vele patch meg ezek letöröltem vírus vizsgálatot csináltam párnapja avastal, utána antymalwarebytessel. és a kártevőket leírtottam. de lig volt. reklám kártevők voltak. pup vagy mi a franc. de ahogy írtam nincs gond vele. a többi játékkal semmi baj, gta 5, sacred 2 gold edition, far cry 3 és a SWTFU-el sincs baj. mennek normálisan.
2017. jan. 19. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!