Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas, de hogyan is?

Sony Vegas, de hogyan is?

Figyelt kérdés
Sony Vegas Pro 8.0a programom van. Elmentem a videót,HD-ban, de a mérete kicsit khm...nagy lesz... 20 másodperces videót 2,88GB-ként ment el. Hogyan lehet ezt lecsökkenteni, mert egyik ismerősömnek, csak 2000 vmennyi KB-ként menti le és lejátszáskor ugyanolyan mindkettő...
2010. máj. 5. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj variálni a formátumokkal.. pl ne aviba mentsd mert az p*csa nagy, mondjuk mp4-ben
2010. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még mindig érdekel a válasz egyszerű, én wmv formátumban szoktam lementeni a videót, azon belül is 720p-nek a legegyszerűbb változatában, így egy perc kb olyan 40 MByte is lehet csak! ;) Például: http://www.youtube.com/watch?v=PTmtEKArZRo
2010. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen,a renderelésnél kiválasztod a .wmw (Windows Media Video) formátumot,majd alatta 4.8 Mbps-s HD-ra állítod.

Ez 720p-s HD természetesen,de így is tűéles képet kaphatsz ;)

2011. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!