Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kicserélni az...

Hogyan tudom kicserélni az alapréteget a Photoshop-ban?

Figyelt kérdés
Van egy projektem. Az alap egy térkép, és azokra tettem rá különböző alakzatokat. Viszont időközben javítanom kellett a térképen és nem szeretném újra csinálni az egész munkát, megint rárakni az alakzatokat stb. Meg lehet oldani, hogy az alakzatok maradjanak, ahol vannak és csak az alatta lévő alap cserélődjön ki? CS6-ot használok. Köszi előre is.

2017. jan. 19. 11:34
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
Csak akkor, ha még nem egyesítetted a rétegeket nyilván! Ha már összeforrtak, kakukk!!!:)Tehát ha van projected, amibe külön látszódnak a rétegek.....
2017. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
El van mentve a projekt, jobb oldalon külön szerkeszthetők, törölhetők a rétegek, amiket ráraktam. Csak az alapot nem tudom cserélni.
2017. jan. 19. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
És mi akadályoz meg benne?
2017. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem tudom a módját :)
2017. jan. 19. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Behúzod az újat...?
2017. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DjImipapa ***** válasza:
Ne mondd már.... ha a rétegek külön vannak, akkor a térkép is egy réteg.... megnyitod azt a másik térképet, és tadamm megjelenik a jobboldalon. a másikat meg törlöd, oszt pá..... ne haragudj, de ha ennyire nem értesz valamihez, minek csinálod????:)
2017. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Behúztam, sikerült! Örök hála! :)
2017. jan. 19. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó isten...
2017. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jól mondod, nem értek a PS-hez. Csak emiatt a munka miatt kezdtem el használni. És ez a munka fontos nekem is és másnak is. Szerintem akkor tanul meg például egy ilyen programot használni az ember, ha elkezdi kezelni és folyamatosan tanul ezáltal. És persze vannak közbe bibik, amikből lehet okulni. Máskor ezt a hibát már nem követem el.


Másik kommentelő: valóban, Isten jó. Mindennél jobb.

2017. jan. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!