Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro melyik verziójá...

Sony Vegas Pro melyik verzióját érdemes letölteni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? A Sony Vegas Pro 13 vagy a 14 a jobb? Vagy esetleg egy másik verzió? Melyik tud többet és melyiket egyszerűbb használni?

2017. jan. 19. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyiket se, úgyse tudod beindítani, egyik sincs normálisan feltörve meg csupa vírus..

Nehéz normális szoftvert találni..

2017. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használj Virtualdub-ot, ahhoz is vannak pluginok, és az legalább opensource, meg az openshot is az, csak elég bugos szar..
2017. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy mondanám a Blender-t , de ahhoz meg akadémiát kell elvégezni, hogy valamit meg tudj benne csinálni, viszont az mindet odaveri... Ha tudod hogyan használd...
2017. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A blender nem a leginkább erre specializálódott program... :D Ha tényleg ennyire Sony Vegas-olni akarsz akkor én a 13-at ajánlom. Egyiket sem egyszerű használni szánj rá jó hosszú időt, hogy megtanuld :D
2017. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DjImipapa ***** válasza:
Baromságokat én is tudnék mondani....mint az előttem szóló, de nem teszem. Mindegy melyik, 13,14-es vegas is jó, nem vírusos, legalábbis az a minimum, hogy megbízható törtet szed le az ember!😃
2017. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DjImipapa ***** válasza:
Módosítok😃az előttem szóló előtti!
2017. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2017. jan. 19. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!