Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ezen a gépen...

Szerintetek ezen a gépen elfut a FIFA 17 teljes verziója? : CPU: Intel Core I5 2500 RAM: 8GB GPU: NVIDIA GeForce GT 730 2GB DDR3 OS: Windows 7

Figyelt kérdés

A DEMO max grafikán (amit a videókártyám tud biztosítani ) fut. de a videókártyámba nem bízok, mert mindenki szerint "alkatrész pazarlás".

Köszönöm a válaszokat



2017. jan. 20. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyen nehéz felkeresni egy oldalt?


[link]

2017. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könnyebb kérdezni, mint google-zni. Amúgy a kártya tényleg inkább nem-játék környezetre termett :) A kb 2008-ban vett Geforce 8800GTX-em alig rosszabb ennél. :) Játékra szeretnél, akkor GTX.... Egy olcsóbb GTX 750 Ti -t már 40-ért kapni. Bár az PCIe 3.0 foglalatos. Az alaplapod még nem biztos, hogy tudja...


[link]

2017. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csak azért kérdeztem mert megkérdeztem egyik ismerősöm aki ért hozzá és rá mondta, hogy szerintem elmegy.

Amúgy nagyon sokat nézegettem...

2017. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!