Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot lehetne írni...

Milyen programot lehetne írni sok levélből fájl-melléklet kiszedésére?

Figyelt kérdés

Lementettem nagyon sok levelet, .eml formátumban vannak. Szeretnék olyan programot találni, amely végigmegy a fájlokon és automatikusan kimenti a mellékleteket.

Nagyon jó lenne, ha a mellékletek neve elé a levél tárgyát is odaillesztené.

Milyen programmal lehetne ezt megoldani, van valakinek kész programja?

Én nagyon régen találtam valami base64 kódolót-dekódolót, az se működött hibamentesen. :-(

Én sajnos csak Pascal-ban tudok. :-(

Remélem, hogy van valami kész, megírt program erre, ami szabadon letölthető netről és meg lehet vele oldani amit szeretnék.



2017. jan. 21. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha én beírom google-be, hogy "bulk extract attachments from eml" nekem kidob egy csomó lehetőséget. Nézd meg őket.
2017. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, csak tartok tőle hogy azt nem tudja hogy levél subject-et belevegye a kreálandó fájl nevébe.
2017. jan. 21. 18:10
 3/3 A kérdező kommentje:

Találtam egyet, használom, ha több azonos nevű fájl van, sajnos csak az a választás van hogy felülírja igen-nem, igen mindet vagy ne mindet.

Át nem nevezi.

2017. jan. 21. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!