Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítettem a számítógépe...

Újratelepítettem a számítógépem, de nem tud csatlakozni az internethez?

Figyelt kérdés
Nos, feltettem a számítógépemre a Windows 10-et, fut is normálisan meg minden. Azonban hiába telepítettem rá fel a wifi drivert, illetve a TP-LINK TL-WN422G-s drivert, nem csatlakozik a nethez, sőt nem is villog a kis jelvevőn a zöld led. Próbáltam ez alapján: https://www.youtube.com/watch?v=zzKliWyN-EU&t=13s , de nem működik mert nekem másféle típusú ugye a jelvevő. PLS HELP!

2017. jan. 23. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
más eszközön van net? :D
2017. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DjImipapa ***** válasza:
0%
Nem vagyok 100%ig biztos, hogy w10-re jó.... eleve a w10 se jó, de ez mindegy....:)
2017. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Windows 8 volt az utólsó operációs rendszer, amit támogatott ez az adapter. Ha meg v1 -es hardver verziós készüléked van, annál még rosszabb a helyzet, mert ott csak Windows Vista -ig van támogatás: [link]
2017. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de már sikerült közben megoldanom a problémát. Leírom a megoldást, hátha valakinek segíteni fog majd a jövőben.


Az alaplapnak megfelelő LAN driver mellé feltelepítettem az AR9271 drivert is, majd pedig ezen segítség alapján ( [link] ) csináltam tovább és végül sikeresen felismerte a számítógép a jelvevőmet és rá is csatlakozott a hálózatra.

2017. jan. 24. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyből volt net,de a többi drivert fel kellett raknom.
2017. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 palkovicsaurel válasza:
vegyél a gépedhez egy wifi stick-et . úgy sztem jó lesz
2017. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak!
2017. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

#6, #7: Ti csak írtok, vagy olvasnotok is néha?


"A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de már sikerült közben megoldanom a problémát...."

2017. jan. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!