Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fps limit? De mitől?

Sanyi1992 kérdése:

Fps limit? De mitől?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre hogy az összes játéknál a max fps számom 60 pedig azelőtt pl a cs goban is 150-200 volt most pedig 60 nál meg áll.. azóta nem állítottam semmit és nem raktam fel semmilyen programot szóval nem igazán értem hogy mitől... játékokon belül ki van kapcsolva az fps korlátozás!
2017. jan. 24. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem Windows 10-es operációs rendszered van? Mert ha igen, akkor valószínűleg a háttérben fut az Xbox Video recorder, amit ezen kis segítség alapján ki tudsz kapcsolni: [link]


Ha nem oldódott meg a probléma írj nyugodtan és próbálok még segíteni.

2017. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
steam beállításokban lehet be állítottál valamit ami korlátozza .Tehát ott keresgélj.
2017. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ az elsőnek mint arra később rájöttem ezt már egyszer megcsináltam de vissza volt kapcsolva valamiért most újra kikapcsoltam ...
2017. jan. 24. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
szívesen !
2017. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!