Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan gyorsítsam a netemet?

Hogyan gyorsítsam a netemet?

Figyelt kérdés
Helló. Az lenne a kèrdèsem hogy van -e olyan app ami úgy "gyorsítja fel a netenet hogy a háttèrben futó alkalmazásoktól "elveszi" vagy ki kapcsolja ?

2017. jan. 24. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ha gyorsabb netet akarsz akkor nagyobb csomagot kell kérned a szolgáltatódtól.
2017. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HA rootolt a telefon, akkor tűzfallal be lehet állítani, hogy melyik appnak adjon mobilnetet és melyiknek ne.

A legjobb az AFwall+


Van olyan készülék amiben gyárilag van tűzfal, legalábbis nekem volt ilyen rendszerem korábban.


Valami net speed limiter -t még kereshetsz a playen, de root nélkül nem biztos, hogy ezek működnek is rendesen. Sosem kerestem még ilyet.

2017. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Más hol is fel hoztam már ezt a tèmát ès azt a választ kaptam hogy az Apple-nèl van ilyen app. 2gb-os netem van csak ha el fogy akkor marad a "korlátlan" ami mèg a facebook-ot sem tölti be.

Nem root-olt a telóm de rá keresek úgy ahogy írtad.

Köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 25. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!