Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Muszály megvennem a CS:GO-t...

Nyertes3000 kérdése:

Muszály megvennem a CS:GO-t hogy ha szeretnék skinekkel üzletelni, gamblingelni?

Figyelt kérdés
Muszály megvennem a CS:GO-t hogy ha szeretnék skinekkel üzletelni, gamblingelni?

2017. jan. 24. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges.
2017. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, csak legyen elég pénzed.


A játék annyi pluszt ad, hogy hetente dob neked a rendszer skint, ládát, graffitit. Ezeknek nincs nagy értéke uborkaszezonban, de ha van aktív Operation (egy 6 hónapig tartó DLC-nek fogható fel 5-6 eurós áron) akkor értékes ládákból dob skineket a szerver. Érts úgy, hogy normál esetben 3-5 centes dolgokat kapsz, míg aktív operation alatt nekem például egy 6 és egy 13 eurós skint is dobott.

2017. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második: Pontosítanék, ugyanis csak akkor dob a játék bármit is, ha játszik vele, és a kérdésből arra lehet következtetni, hogy a kérdező ilyesmit nem tervez. Illetve a drop-ok többsége semmit nem ér, emiatt nem érdemes megvenni a játékot, több év mire megtérül az ára a játéknak, ha egyáltalán.
2017. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A több év azért túlzás. Az operation-ök új ládát is hoznak, aminek az ára az első napokban bőven 10-15 euró felett van. Ha az első 2-3 napban bejön a drop, akkor azonnal visszahozza nem csak a kiegészítő, hanem a játék árát is. Ha az nem, a dobott skinek fogják. Operation-ön kívül is évente azért 3-5 ládát be szoktak hozni, mindegyik első 3 napos dropja egyből visszahozza a játék árát.


Az igaz, hogy ezért cserébe játszani is kell. A gambling csak egy plusz lehetőség lenne és nem az alapvető tevékenység. Az emberek alig hajlandóak kis veszteséggel is üzletelni, mindenki azt akarja hogy ő járjon jól. Nem működik már annyira az a régi trükk hogy mindig pár cent nyereséggel egyre feljebb hozod magad míg végül több tíz-száz eurós tételben üzletelhetsz.


A gambling-szerencsejáték oldalak pedig nemcsak nagy csak a saját nyereségükre mennek és manipulálják az esélyeket, hanem a Valve szabályai szerint tilos ezeket üzemeltetni, így az ott nyert skineket bármikor elvehetik tőled.

2017. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak mikor aktívabban játszottam, lehet hogy én voltam nagyon balszerencsés, de sosem kaptam értékes dropokat. A mondanivalód második felével viszont teljes mértékben egyetértek.
2017. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!