Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-t akarnám felrakni...

Fcbpetya kérdése:

Windows 10-t akarnám felrakni dvd-ről bootolva. Mindent vesz a gép van billemtyűn is mivel tudom a biost állítani, viszont mikor nyomni kell egy gombot a boothoz akkor nem vesz be semmit?!

Figyelt kérdés

bármelyik usb-be(2.0,3.0) dugom akkor sem.. a caps lock és a pasue az ég mind a kettő és le sem tudom kapcsolni(de csak ilyenkor)


nem tudom miért csinálja ezt..



2017. jan. 24. 20:51
1 2
 11/12 Hominida ***** válasza:

Amikor a bootolás megválasztásához kell billentyűt nyomni, akkor a Windows még nem működik, a billentyűt a BIOS veszi. Ezért most nem érdekes, hogy Windows alatt a billentyű jól működik. Nem tudok jobbat, mint egy PS/2 csatlakozójú billentyűzetet dugni a lila aljzatba, és azt használni, legalább erre az időszakra. Driver és minden segítség nélkül működnie kell. A BIOS Setupját erre az esetre is ellenőrizd, nehogy le legyen tiltva. [link]


De ha a BIOS Setupjába be tudsz lépni, akkor elméletileg más hasonlóan nyers helyzetben is működnie kellene. Lehet néha gond azzal is, hogy időben kezdd el sűrűn nyomogatni a belépési billentyűt, hogy a kívánt pillanatban már legyen a pufferben egy lenyomás.

2017. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 lali51 ***** válasza:

HA van két particiód megpróbálhatod hdd-roltelepíteni.

Linket nem engedi agyakori, privátba küldöm.

2017. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!