Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Update kikapcsolása?

Windows 10 Update kikapcsolása?

Figyelt kérdés

Ki szeretném kapcsolni a Windows 10 automatikus frissítését.


Ha a szolgáltatásoknál kikapcsolom, az úgy elég?

[link]


Találtam egy ilyen megoldást, de itt azt írják, hogy ebben az esetben a Windows Defender se frissít:

[link]


2017. jan. 25. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs módja a kikapcsolásnak, viszont nemsokára jön egy frissítés ami lehetővé teszi hogy kikapcsold:

[link]

2017. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a linket, de a leírás szerint, csak halasztani lehet majd a frissítés letöltését, nem teljesen kikapcsolni.


Aki teljesen ki szeretné kapcsolni a Windows 10 Update-et:


Amit készítettem képet és elsőként linkeltem, az a módszer működik, napokban kipróbáltam. Annyi, hogy ezután saját kezűleg se lehet a frissítés keresését elindítani, amíg újra nem engedélyezzük a Windows Update-et a szolgáltatásoknál. Utána ismételten lehet frissíteni, majd letiltani, ha kell.


Itt is lehet olvasni róla (én az első módszert alkalmaztam):

[link]

2017. febr. 20. 19:19
 3/3 anonim válasza:
2019. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!