Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NOD32 törlés után frissíteni...

NOD32 törlés után frissíteni akar. Hogyan tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Letöröltem a Win 10-röl a NOD 32 vírusirtót de időközönként felugrál hogy frissítsem le teljes verzióra és ezt képes filmnézés vagy játék közben is megcsinálni, nagyon ídegesítő.Pedig már letöröltem valahogy mégis felugrál ez az ablak.Valakinek van ötlete hogyan tudom kikapcsolni vagy eltávolítani véglegesen a NOD 32-t?

2017. jan. 28. 13:11
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Az ilyen programokból mindig marad valami... Keress rá ilyesmire: "nod32 eltávolító". Én AVG-vel jártam hasonlóképpen...
2017. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DjImipapa ***** válasza:
Érdekes...ezek a letöröltem és mégis... nyilván nem jól törölted! MINDÍG Revouninstallert kellene használni, az szó szerint mindenhol megkeresi a maradékokat-regisztryket!:)
2017. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!