Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezeket a softwareket mennyiért...

Ezeket a softwareket mennyiért lehet megvenni?

Figyelt kérdés

Egy iskolai feladat, hogy kerek £1000-ért össze kell állítani egy számítógépet megadott softwarekkel.


Ezek kellenek: Ms Office 2013 and Adobe Creative Suite 6 including titles such as Access, Photoshop, Dreamweaver, and Premiere etc.


Tanár mondta, hogy még nem volt frissítve a feladat, szóval MS office 2016 és Creative cloud lesz helyette. (Ezt nem ismerem, szóval..)

Mondta, hogy az összes program, úgy £250 környékén van. Viszont csak a creative cloud kerül £200-ba.. Összesen jött ki £350-re.


Biztos jó programot néztem?

Szerintetek windows 10-et is hivatalosan kéne beszerezni? Mert láttam oldalakat ahol meglehet kapni 10 ezerért, a megszokott 35 helyett.

Az mennyire legális/hivatalos?


Erről prezentációt is kell csinálni, szóval fontos hogy ne egy koppincs vagy "feketén" szerzett program legyen..

Most nincs lehetőségem megkérdezni ezt a tanártól, úgyhogy nagyon megköszönném ha segítenétek :)



2017. jan. 29. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már fontot emlegetsz:

* Windows 10 Home: £89.99 ( [link] )

* Adobe Creative Cloud All Apps csomag éves előfizetésben £548.78, de a Photography csomag éves előfizetésben csak £102.30 ( [link] )

* Microsoft Office 2016: £119.99 ( [link] )

2017. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ezzel mi a helyzet?

[link]

És akkor ebbe mind megtalálható, amit a feladatban is kér? "Access, Photoshop, Dreamweaver, and Premiere etc."

2017. jan. 29. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

"Access, Photoshop, Dreamweaver, and Premiere etc."

Az Access kissé kilóg a sorból - gyanúm szerint elütés - mert az a Microsoft Office-ban található adatbáziskezelő.


"Ezzel mi a helyzet?"

Az a Student and Teacher verzió lásd a [link] oldalon: "CC Student and Teacher Edition", kissé magasabb áron.


A hivatalos oldalon:

[link]

csak £185.90/év (Students and Teachers fül)


De minden kreatív Adobe programot tartalmaznak.

2017. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Köszi :)

Igazából én sem értem miért nem tudta kijavítani. Valószínű már egy pár éve nem nyúlt hozzá, ha már 2013-as office-t kér..

2017. jan. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!