Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra olyan app ami...

Androidra olyan app ami leelenőrzni az összes zenét a telefonon és autómatikusan A helyes adatokat allítja be?

Figyelt kérdés
nem szeretem, hogy nagyon kaotikusan vannak elrendezve a zenék a telefonomon. Olyan appra gondolok ami beállítja a helyes előadót, számcímet és album borítót
2017. jan. 29. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy esetleg csináld meg magadnak.
2017. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
több mint 1000 zenének mire kikersgetem az adataid az vagy 10000 év :(
2017. jan. 29. 20:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy olyan program PC-re ami ugyanezt tudja
2017. jan. 29. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:
egy zenének 10 évig keresed az adatait?
2017. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Szép :D
2017. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak drámai túlzásnak szántam, de most komolyan, gondoljatok bele kb. 1300 zenének mire kikeresem az előadóját, albumát és album borítóját az nem 2 perc
2017. jan. 29. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
gondolom naponta hallgatod mindent, ezért szeretnéd gyorsan letudni.
2017. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

:D

na jólvan. Régen használtam egyet, de most nem találom, viszont kb mindenhol megemlítik ezt a programot: [link]

Tudom, hogy nem androidos, de most komolyan, te se gondolod, hogy egy ilyen erőforrás igényes dolgot telón fogsz megcsinálni.. tedd át pcre, javítsd ki és másold vissza.

Egyébként csak úgy halkan jegyzem meg, hogy a legtöbb zenelejátszó képes keresni adatokat, kezdve a windows media playertől.

2017. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18-ezer zenei fájlom van.

Amelyik nem volt kitöltve azt egyenként javítottam.

2017. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!