Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb uTorrent vagy...

Melyik a jobb uTorrent vagy bitTorrent?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 21:56
1 2
 11/13 nemma ***** válasza:

#11


Egy torrent kliensnél mi tud elavulni?

Én a kérdésből arra következtettem, hogy a kérdező csak letöltésre használni, arra pedig a 2.2.1-es verzió megfelelő. Nincs tele reklámmal, nem b*ssza szét a gépet, egyszerű, és kis méretű.

2017. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hominida ***** válasza:

"Nem érdemes több éves szoftverekkel szarakodni, amikor vannak jobb alternatívák."


Meszike91, milyen alternatívákra van szükség egy teljesen jól működő programnál? Én tudom, hogy a Microsoft megpróbálja megnehezíteni a régebbi szoftverek futtatását, de amelyiknél ez nem sikerül, ott a kor nem számít, csak az, hogy mit tud.

2017. febr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az utorrentben ki lehet kapcsolni a reklámokat. Stabilabb kliens mint a többi, és a világ legnépszerűbb torrent kliense.
2019. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!