Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám használni a...

Hogy tudnám használni a visual studiot 2015-öt ingyenesen?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok még 11.-es. Erre is van valami olyasmi mint a tiszta programnál hogy valahogyan valamivel be kell jelentkezni és akkor aktiválódig mert a programnak le esik hogy diák vagyok és ingyenes? vagy egyáltalán létezik e ilyen? és ha igen hogy.


Hogy tudnám használni a visual studio 2015-öt ingyen anélkül hogy havonta el kéne szenvedjek vele valamiféle aktiválást (ami most nem sikerült, különben nem írnék(eddig visual studio 2015 professional-t használtam))


A válaszokat előre is köszönöm!



#Visual C# #visual studio 2015 professional
2017. jan. 30. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindjart jonnek a kemeny programozok...hat minek neked visual studiot 2015, hogyha aktivalni se tudod google a baratod, van crack, torrent stb maszlagos szoveg.


Hat ha programozo szakon vagy akkor elvileg kellene adjanak license-t. Vagy ha ugy erted, hogy csak siman ki szeretned magad probalni vagy esetleg meg szeretnel tanulni programozni mondjuk C++ akkor tenyleg a visual studio a nyero. Szepen letoltod ncore-rol vagy 5 lepes az egesz telepites menete le van irva. Ha jol csinaltal mindent akkor kellene mukodjon nem tudom hany honapra ervenyes esetleg ilyen crack-es valtozat nm tudom :).

2017. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a visual studio express ingyenes.
2017. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönök srácok minden választ!


Az volt a nyilvánvaló probléma ami nekem nem volt világos elsőre hogy ugye a profesional nem ingyenes. Figyelmetlen voltam mert igazából nem tudtam le törölni a visual studiot és ezért nem is tudtam másik VS-t rá rakni a gépre. de most hogy sikerült le szednem a programot az express-t fogom telepíteni és használni.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 8. 16:00
 5/5 tamas2000 válasza:
Visual studio community ingyenes csak bekell jelentkezned és ingyen használhatod ameddig akarod. Én is azt használom.
2017. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!