Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot és...

Letöltöttem egy játékot és telepítéskor rá telepítette a directx 11-et és így az új játékok amik voltak nba 2k16 stb nem működnek miatta mert ugye directx 12 volt hogy lehet visszaállítani rendszervisszaállítást próbáltam de nem akkor hogy?

Figyelt kérdés
Directx

2017. jan. 31. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég buta dolog volt rendszer visszaállítást csinálni. Elég lett volna, ha a letöltött játék mappájából kitörölted volna a direct x-et. Vagy játék uninstall, én direct x nélküli telepítés ha lehet.
2017. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és hogy lehet visszaállítani hogy directx 12 legyen ?
2017. jan. 31. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem írta felül a 12-est, én 9-est telepítettem win 10-en, egy játékhoz az kellett, de nem írta felül a 12-est, csak felrakta a hiányzó részeket, most is a 12-es van. Ellenőrizd le, hogy milyen verzió van fent, futtatásba írd be, hogy dxdiag.exe és meg tudod nézni melyik is van fent.
2017. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát valamelyik játék programban megkeresed a direct x12, és feltelepíted. Ha ütköznek a programok, akkor nem tudod használni őket együtt.
2017. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na figyu srácok hát azt irja ez a dxdiag hogy directx 12 de mikor rá megyek a rainbow six siege játékra azt írja your graphics card does not support directx 11 features
2017. jan. 31. 18:51
 6/8 A kérdező kommentje:
nah mit kéne csinálnom hogy vissza kapjam a directx12 ?
2017. jan. 31. 18:53
 7/8 A kérdező kommentje:
?
2017. febr. 3. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Tölts le régebbi patchet hozzá, ami 11-es ha van, vagy futtasd régebbi win módba.
2017. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!