Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ehhez a videokártyához Win...

Ehhez a videokártyához Win 8.1-re driver honnan?

Figyelt kérdés
Szevasztok! Honnan tudnék Win 8.1-re letölteni az Intel GMA 4500 videokártyához drivert? Mindenhol kerestem, de sehol nem találtam hozzá, csak Win 7-re és annál régebbiekre találtam, de azok a letöltött driverek nem működnek 8.1-en. Köszi!

2017. jan. 31. 20:17
 1/5 AntZ ***** válasza:
2017. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Manuális driverkeresés hardverazonnositó alapján : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Ha megadod a hardverazonosítót, én is megpróbálok hozzá drivert keresni.


Illetve ide a keresőbe ird be a hardverazonositó VEN és DEV azonositóját : [link]


Valahogy pl igy : PCI\VEN_10DE&DEV_104A


Sok sikert.

üdv.

2017. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen utánanéztem ennek, csináltam róla képet: [link]
2017. febr. 1. 14:46
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Az a hardverazonositó - a képen is ott van - PCI soros porthoz tartozik, ehhez nem kell video driver, de itt van hozzá a driver - ha kell hozzá (de szerintem nem kell) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2017. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2017. febr. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!