Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bedöglött a Mozilla Firefox...

Bedöglött a Mozilla Firefox 3.0.3, milyen jó böngészőt használhatnék helyette?

Figyelt kérdés
És ha igen honnan tölthetném le,a nemtudom még mit.... :DD Köszi mindenkinek.
2008. okt. 9. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Próbáld ki az Operát:


[link]


-falcon-

2008. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Google Chrome
2008. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmit.A firefox a legjobb böngésző.Az opera is kétség kívül nagyon jó,de valahogy nem az igazi.A chrome jó lehet majd,de nemrég csinálták,úgyhogy még gyerekcipőben jár.Ha semmiképp sem megy a róka,akkor szedd le,aztán telepítsd újra.Szerintem:)
2008. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Véleményem szerint az Opera a legjobb böngésző odakünn. Nézz utána a feature-jeinek. Ha csak a felét kihasználod azoknak a lehetőségeknek amiket nyújt már szuperkényelmesen, szupergyorsan böngészhetsz :)

Nem akarok megbántani egy FF-est sem, de szerintem jobban fogod szeretni a FireFoxnál ^^

2008. okt. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántottál meg egyáltalán.Én egy percig sem vitatom,hogy az opera nagyszerű webböngésző.Ehhez kétség sem fér.A firefox alapból nem tud ugyanannyit,viszont a letölthető kiegészítőkkel tökéletesen testreszabható.Minden operás funkciónak van firefoxos add-onja.Sokszor jobb.A Mozillánál úgy gondolják,hogy csak arra tudd használni amire akarod.De hát,aki az operát szereti jobban,az nyugodtan használhatja azt is.Töéletesen megfelel az is,de szerintem a róka jobb.De ez az én véleményem.Sokak szerint biztos az opera jobb.Kinek a pap,kinek a papné:)
2008. okt. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Firefox, Opera a sorrend, de ha nem bízol a Chrome-ban ott van a Safari is.

Firefoxban pedig ha nem segít az újratelepítés próbáld ki a 2.10envalahány-at (legújabb), vagy a Mozilla, esetleg a Szoftverbázis archivumából a korábbi 3.0.2-es variánst.

Ha egyik se jön be, akkor itt: " [link] biztosan kapsz valami megfelelőt.

Egy tanácsom van Internet Explorert NE HASZNÁLJ, mert a Microsofthoz híven sok minden nem megy benne, és hemzseg a hibáktól és a biztonsági részekről, amelyek többször hónapokig (vagy soha) nem kerülnek javításra.

2008. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Google Chrome-ot nem ajánlom. Egyrészt, az egész olyan kis sovány és üres, az még oké is lenne, de a pár óra használat alatt annyiszor kifagyott hogy többet néztem a task managert mint a webböngészőt :)

Még kezdeti stádiumban van, eléggé.

2008. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!