Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnál is van ilyen bug...

Másnál is van ilyen bug Messengerben?

Figyelt kérdés

Ma töröltem a profilképem, de még mindig a Messenger azt mutatta, hogy be van állítva. Mivel volt egy másik hiba is, az, hogy néhány esetben új üzenetről nem jött értesítő, újratettem az appot. Értesítő és a saját profilkép helyreállt, de így meg van ismerősöm, akinek a képét nem jeleníti meg, csak egy szürke kör van a helyén.


Másnál is vannak ilyesmi gondok?



2017. febr. 1. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen hogy a régi profilkép látszik még mindig.Általában ha lefrissítem helyreáll.
2017. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szupi. Akkor volt egy fölös köröm az újratelepítéssel, és várhatok, hátha a következő verzió valamiben jobb lesz... :D
2017. febr. 1. 22:07
 3/4 anonim válasza:
Vannak, vannak...lassan mindenre jó a messenger, csak arra nem, amire kitalálták. :D
2017. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Imádni való. Néhány embernél nuku kép, csak szürkeség, a rohadt idegesítő napom funkció mindig máshol jelenik meg, akárhányszor megnyitom... :D És hiába a reinstall, vagy az update, még mindig szar.
2017. febr. 10. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!