Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok javasolni egy egyszer...

Tudnátok javasolni egy egyszerű (max 50e forintos) raktárkezelő programot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőhéttől egy csőszereléssel és korrózióvédelemmel foglalkozó cégnél fogok dolgozni mint raktáros. Találkoztam már raktárkezelő programmal (SAP), de azt csak használtam, néha megnéztem miből mennyi van kész slussz passz. De most az a cégvezető kívánsága, hogy a jelenleg raktárban uralkodó káoszt és a többnyire kockás füzetben vezetett raktárkészletet rántsam gatyába, hogy átlátható és visszakövethető legyen a dolog. Szóval kellene nekem egy olyan raktárkezelőprogram, ami nem baj ha fizetős, a cég megveszi, mondjuk ők sem milliókkal kalkulálnak, hanem 10-20-50 ezer forinttal erre a szoftverre. Elég valami egyszerű is. Végülis csak arra kell, hogy a különböző szerszámokat nyilvántartani, vezetni, hogy kinek mikor adtam ki azt a szerszámot, mikor hozta vissza, ezekből esetleg kimutatás. Plusz ott vannak a fogyó eszközök, mint flexkorongok stb, ezeknél, hogy miből mennyi van raktáron, be lehessen állítani egy minimumkészletet, figyelmeztessen ha az alá esik a készlet. Erről lenne szó, előre is köszönök minden építőjellegű hozzászólást.

2017. febr. 3. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

excel/access nem jó erre a feladatra?


Vagy irathatsz is egy programot 1-1 szoftverfejlesztő céggel.

2017. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!