Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha eredeti a Windows 10-em,...

StreetS kérdése:

Ha eredeti a Windows 10-em, és én újra szeretném telepíteni a gépem, viszont amit telepítenék Windows 10-es verzió, nem eredeti, ugyan úgy eredeti maradna a telepítés után?

Figyelt kérdés
Mikor bejött a Windows 10, bárki átválthatott teljesen ingyen egy eredeti példányra. Na most, én ha szeretném újra telepíteni az egész rendszert a gépen, akkor eredeti maradna a Windowsom, ha a verzió ami nekem van pendrive-on nem eredeti?

2017. febr. 4. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy pendrive-on nem eredeti?


Letölthető a W10 a M$ oldaláról és kiírható pl. pendrive-ra.


Attól lesz "eredeti" ha beírod a termékkulcsot. Egyáltalán nem "hamis" a szoftvered a pendrive-on hiszen le lehet tölteni a M$-tól.

2017. febr. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: nem. Ha pendrive-ról telepíted, nem lesz aktiválva.
2017. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AntZ ***** válasza:

„Amikor frissítünk a Windows 10-re, az előző változat (Windows 7, Windows 8.1 vagy a Windows 10 valamelyik előzetes verziója) aktivációs állapota automatikusan átvivődik az új operációs rendszerre. Amikor az aktiválás megtörténik, a Windows 10 aktiváló szolgáltatása egy digitális jogosultságot rendel a PC hardveréhez. Ez a jogosultság ismételten felhasználható ugyanazon PC által a Windows 10 megegyező változatának jövőbeli újraaktiválására."

[link]

Magyarán: annyiszor telepíted újra a rendszert, ahányszor csak akarod, de csak azt a windows 10 verziót, ami most fut a gépeden.

2017. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszotokat! :)
2017. febr. 5. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!