Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Camtasia Studio 8 miért nem...

A Camtasia Studio 8 miért nem birja megnyitni az . Mp4 videófájlt?

Figyelt kérdés
Azt ítja hogy It is either an unsupported media type or required codecs are not found. (google fordító szerint Ez akár egy nem támogatott hordozó típusát vagy a szükséges kodek nem található. ) Nem értem mert valamelyik . Mp4 fájlt megnyitja valamelyiket pedig nem. Mit tegyek?

2017. febr. 4. 09:07
1 2
 1/13 DjImipapa ***** válasza:
100%

Gondolom ahogy az mkv, avi, és társai nem egyféle codekkel készíthető el, így az mp4 sem. Első körben tedd ezt fel:

[link]

A sony vegas is nyavalygott ezért.

2017. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 CspCsj ***** válasza:

Az MP4 "csak" egy konténer-formátum (mint az AVI), azon belül a videoanyag kódolása jószerivel bármi lehet. Leggyakrabban a H264-et használják, de valószínűleg más lesz.

Mondjuk a videolejátszó program mit ír lejátszáskor a média-infóknál?

(pl. MPC lejátszónál: Fájl menü > Tulajdonságok, VLC-nél: Eszközök menü > Médiainformációk > Kodek fül)

2017. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mire jó ez a QuikTime?
2017. febr. 4. 10:03
 4/13 DjImipapa ***** válasza:
Olyan codeket tartalmaz, ami a vegasnál is megoldja a problémát. Lehet, itt is.
2017. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Meg ömm én a Camtasia Studio 8 ba szeretném betenni és megvágni. Ez egy ilyen mp4-hogy hullik a pénz [link]

Innen töltöttem le és nem birom a camtasia videótárjába (ahonnan behúzzuk a track-be) mert hibát ír. és amit felveszek mp4-ben azt beteszi.

2017. febr. 4. 10:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg hogy kell használni?
2017. febr. 4. 10:09
 7/13 DjImipapa ***** válasza:
A quicktime-t lehet, de nem kell használni, telepítés után elvben a kodek már dolgozik. A megadott linkeden semmi sincsen....valamit variáljál vele.:)
2017. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 DjImipapa ***** válasza:

És ezt használd letöltésre:

[link]

Mp3-ra meg ezt:

[link]

2017. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 DjImipapa ***** válasza:
Pár olyan pénzeső jellegűvel próbáltam, sima ügy... de pont azt linkeld be, ami problémás! És gyorsan, me nem érek rá estig ücsörögni a gípnél!:)
2017. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!