Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom átállítani a...

Hogyan tudom átállítani a képernyőmegosztásnál az egér kurzor irányát egyik monitorról a másikra?

Figyelt kérdés
Laptopra van rádugva a monitorom, ami bal oldalt van a laptophoz képest. Viszont ha átakarom vinni az egeret oda, akkor a laptopon jobbra kell húznom az egeret, monitoron meg balra, szóval fel van cserélődve az irány. Folytonos munkánál gyakran belekeveredek és idegesítő. Bútorzat szempontjából nem tudom jobb oldalra tenni a monitort. Erre szeretnék egy megoldást találni.

2017. febr. 4. 13:49
 1/2 holnaptegnapja ***** válasza:

A Képernyő felbontásban, a "Képernyők megjelenítési módjában megváltoztatásának menüjében a "Több képernyő: E képernyők kiterjesztése"- válaszd.


Ehhez a laptopodon az üres képernyődön az egér jobb klikkel tudsz belépni a "Képernyő felbontás"-on keresztül.

Én ugyan ezt használom. Több monitor van rácsatlakoztatva az egy laptopomra, és minden monitoron más program fut.

Az egeret bárhova át tudom vinni. Sőt két egeret is lehet használni, amikor egyszerre két felhasználó dolgozik egy laptopon. (mindegyik egérrel át lehet lépni mindegyik monitorra)

2017. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Belépsz oda ahol a képernyőfelbontást állíthatod.

Az ablakban felül látható a monitorok sziluettje.

Az egyiket elkapod az egérgomb nyomva tartásával, áthúzod a kívánt helyre.

[link]

2017. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!