Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben hol tudom megnézni a...

Wordben hol tudom megnézni a karakterszámot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyomtatási elrendezés nézetben, a Tálca felett közvetlenül az Állapotsorban.


(Állapotsor megjelenítése: Eszközök menü > Beállítások... > Megjelenítés fül, az Állapotsor elé a pipát betenni!)


[link]

2010. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt most megtaláltam, de az miért van, hogy pl ha az első oldal alján van a kurzor, akkor 89 a betűszám, a második oldal alján meg 38 úgy, hogy a második oldal is egy sor híján egy teljes oldal... azt hol tudom beállítani, hogy a többoldalas dokumentum összes karakterét beleszámolja? (meg ez a betűszám vonatkozik a szóközre is? mert asszem a szóköz is karakternek számít.)


amúgy nekem 12000 karakteres elemzést kell írnom, és nem tudom, hogy hol tartok...

2010. máj. 7. 18:56
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az állapotsorban csak az aktuális kurzorpozícióig számolja a karaktereket.


Ha a teljes statisztikára vagy kíváncsi, azt az eszközök (menü) --> Szavak száma.. pontjában tudod megnézni.


Persze Word 2003 -ban, 2007-ben és a fölött már nem tudom hova dugták.

2011. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Ja, nem figyeltem a dátumot. :)


Mindegy, hátha így is segít egyszer valakinek.. :)

2011. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:))
2011. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Segítettél, utolsó előtti, köszönet! Jól eldugták, pedig elég fontos funkció... :O :D
2013. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hali a 2013 verzióban: Véleményezés->bal oldalt szavak száma és ott kiírja a karakterek számát szóközzel és nélküle is.
2016. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, az előző választ kiegészíteném azzal, hogy baloldalt lent (merthogy én fent kerestem először), itt a szavak száma kifejezésre kattintasz, és igen ott lesz.

Ha valaki manapság keresne rá hasonló kérdésre.

2019. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!