Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program?

Van ilyen program?

Figyelt kérdés
Van-e olyan program amivel megoldhatom, hogy a nem eredeti forrásból beszerzett programomat tudom az eredetinek a google playes oldalán frissíteni, mintha onnan töltöttem volna le?

2017. febr. 4. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: nincs... Erre figyelnek a googlenél, ha nincs az accountodhoz kötve az alkalmazás, akkor nem töltheted le. Hozzákötni meg fizetős app esetében csak úgy lehet ha kifizeted...


Hosszabb válasz: Egy esetről hallottam, miszerint az egyik androidos böngészővel (talán Puffin browser volt), ha megnyitottál egy GP linket, akkor ingyen beszerezhettél BÁRMILYEN alkalmazást (nem látom át hogy hogyan lehetséges ilyen hiba, de azt hallottam hogy megtörtént). Természetesen ha igaz is volt a pletyka, már biztos ki lett javítva.

2017. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a kifejtős választ! :)
2017. febr. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!