Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki ezt a steam,...

Miért írja ki ezt a steam, amikor a Half-Life 2-t szeretném elindítani?

Figyelt kérdés

Ubuntu 14.04.5.


A Half-Life 1-el nem teszi ezt. Csak az olyan játékoknál írja ki, amelyek valamilyen source-engine motorra épül. Például Team Fortress 2, Counter-Strike: Source, stb.


"Could not find required OpenGL entry point 'glGetError'! Either your video card is unsupported, or your OpenGL driver needs to be updated."



2017. febr. 5. 11:10
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Mert a Linux egy ganédomb. Főleg játékokhoz.

Csak tippelek, de gondolom egy jó kis VGA driver kéne neki, aminek telepítése után vagy összeomlik a grafikus felület vagy nem, és még a játék is jó lesz.

2017. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Videokártya zárt meghajtó hiányzik.

Telepítsd fel a megfelelő drivert,és szépen fog futni minden.

Az előttem szóló meg eddig fényképen látott linuxot.

2017. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

#2: Pont az a baj, hogy miután feltelepítettem rá a zárt VGA drivert, újraindítás után már nem láttam Linux -ot többé, csak egy villogó kurzort. :D


100%, hogy hozzá való volt. Többször ellenőrizem, és mindent a leírás alapján csináltam.


Figyelmeztetni a felhasználót, hogy itt valami bibi lesz?! Ugyan már minek??? Had szopjon csak!

Többféle disztrót kipróbáltam már, eddig mindegyik csalódást okozott.

Kínlódjon Linuxal az, akinek két anyja van!

2017. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!