Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Word beindításakor...

A Microsoft Word beindításakor egy konfigurálási ablak jön be. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Kezd idegesíteni, hogy minden egyes startkor szinte perceket kell várjak a konfigurációra. Mit ajánlotok?

2017. febr. 5. 11:28
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem valahol valamilyen program - vagy Te - használ egy másik verziójú word-ot is, legalábbis nekem akkor jött elő ez a konfigurálási ablak, amikor a word 2003-at és a word 2007-et együtt használtam.


Sok sikert.

üdv.

2017. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet hogy az a baj, hogy a gépen WPS Writer is van (azt nem tudom , hogy fut-e). Akkor töröljem ki, állítsam le vagy mit tegyek?
2017. febr. 5. 12:58
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Első lépcsőben próbáld uninstalálni a WPS Writer, aztán megnézni, hogy jön-e még a konfigurálási ablak (ehhez viszont minimum két word inditás kell, mert valószinűleg az első inditáskor még megkapod a konfigurálási ablakot)


De a megoldás is ez, tehát meg kell keresni azt a programot ami módositja a word beállitásait (vagy a hozzá tartozó dll-eket) és uninstalálni. Aztán kipróbálni, a dolgot.


Sok sikert.

üdv.

2017. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI! Boldogabb az életem :D
2017. febr. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!