Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 115 perces hang anyag kiírása...

115 perces hang anyag kiírása cd-re, van-e megoldás?

Figyelt kérdés

100 perces cd-t vettem a történet eddig működik!

annó még mikor látás viszonyba sem volt a 90 perces cd akkor nekem sikerült 88 percet 80 perces cd-re kiírnom, na ha most ezt nézzük akkor 100 perces cd-re ki lehetne-e írni valahogy valamivel? Vagy 120 perces cd-t nem fedezték még fel? :)


2017. febr. 6. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk mp3-ban írod fel, ha mindenképpen CD-t akarsz használni.
2017. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagy okos, Flac-be van 1x, 2x meg csak cd-t olvas a delikvens cd olvasója... 2 cd-hez meg buta stb... szóval nem olyan kézenfekvő.
2017. febr. 6. 23:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Kiírhatod, csak a delikvens audio player-e nem fogja tudni lejátszani a nem teljesen szabvány formátumot. Szóval max. pc-n olvashatja be, oda meg a flac is tökéletes.
2017. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2017. febr. 6. 23:36
 5/12 Hominida ***** válasza:
Ha neked már akkor sikerült, akkor most is sikerülni fog. Ügyes vagy, megtalálod a módját. Vagy akkor is úgy sikerült, hogy megkérdeztél valakit?
2017. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, létezik a túlírás lehetősége is, de azt nem minden lemez, és nem minden olvasó támogatja. A szabvány szigorúan véve 74 percet maximalizál, ennek túllépése a sávok közötti "rés" szűkítésében rejlik:

* [link]

* [link]

* [link]


Elvileg létezik DDCD (Double density compact disc) - ami egyfajta átmenet a CD és a DVD között, de ez nem kompatibilis a normál CD-vel:

* [link]

* [link]

2017. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
De van 120perces cd csak valamiért úgy hijják dvd :DDDD 2db cd problem solved
2017. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

AudioDVDCreator pl. Van néhány, most nem tudom melyiket használtam. AC3-ra dvd-videóként működve oldja meg a problémát. SACD-nél használtam régebben, hogy minél több információ maradjon, mert 96KHz-re is lehet állítani. De már nem használom, most nem jut eszembe a beállítási lehetőségek.


115 perc nem hinném, hogy megy túlírással CD-re.

2017. febr. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez a ddcd hogy is van? :)

Hol lehet ilyet venni?

2017. febr. 7. 05:03
 10/12 A kérdező kommentje:
Na DDCD-t találtam, de akkor most ezt nem mindegyik íróval tudom kiírni?
2017. febr. 7. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!