Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3D modellezés - megoldható-e...

3D modellezés - megoldható-e az alábbi ötletem? Mi módon?

Figyelt kérdés

Nos van egy játék amin játszok és szeretném a karakteremet elkészítettni/megrendelni figurában.

A kérdésem az lenne van-e megoldás pl a karakterem 3D adataihoz hozzáférés valami úton, amit pl 3D progiba "beilleszthetek"? Márha lehetséges.

Mivel ez az oldal kész 3D modelleket "nyomtat". Ha hülyeség, ha nem, várom a válaszokat.

Nagyon szeretném a babát. (mielőtt azzal is jönne valaki, hogy valami nyomi kocka srác lennék, elárulom, hogy ellenkező nem vagyok)

Játék: Blade & Soul

Várok minden ötletet, mégha el is tér a témától picit.


2017. febr. 7. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is melyik karakteröl van szó?
2017. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Mivel én nem játszom, a Blade & Soult sem ismerem, következésképpen azt sem tudom, hol vannak benne a modellek, még kevésbé, hogy hogyan lehet kibontani őket. De a dolog nem egészen reménytelen. Ha rákeresel, találsz letölthető modelleket, hátha véletlenül a tiéd is köztük van:

[link]

Ahogy látom, ezekkel az lesz a gond, hogy nem nyomtatásra készültek, tehát elég sok manuális munkát igényel, hogy a darabokból álló, sok helyen vastagság nélküli felületeket egyetlen tömbszerű, nyomtatható modellé alakítsd. De ez már csak türelem kérdése, ha már egyszer a modell a szerkesztőprogramban van.

[link]

2017. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom lesz vele munka, hogy vastagságot megcsináljuk ismimmel a nyomtatási feltételeknek megfelelően.


1# FM - Yun-om van.

2017. febr. 13. 00:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igazítgatás kevesebb munka, mint a semmiből felépíteni, ami lehet nem lenne ugyan olyan.^^
2017. febr. 13. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!