Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 frissíti a drivereket?

Windows 10 frissíti a drivereket?

Figyelt kérdés

Linuxról kell váltanom Windows 10-re,érdekelne hogy telepítés után a rendszer frissíti megfelelően a drivereket?

Válaszokat előre is köszönöm :)



2017. febr. 7. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs mit.
2017. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is, saját példám az hogy 2016 nyarán váltottam windows 10 re és azóta minden frissítést megkaptam ami jó is meg nem is ugyanis volt rá példa hogy béta drivert kaptam igp-re (notebookot használok) és egyszerűen nem volt hajlandó játék közben elindítani a videókártyát, igaz ez 1 héten belül korrihálták viazont 2 napja kaptam ugyehez az igphez egy új software-t amiben be lehet állítani hogy alkalmazkodjon-e a fényerő vagy sem és én bármit kattinthatok mégse marad úgy. De nyugodt szívvel felteheted semmi baj nem lesz mivel ezek nálam notebookon fordult elő asztalinkon nem..

Ui ha érdekelne kulcs írj nyugodtan:)

2017. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!