Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Excel 2013-ban a...

Segítség! Excel 2013-ban a táblázatból készült grafikon miért nem mutatja az utolsó sort?

Figyelt kérdés

Van egy hatsoros táblázatom, amiből az oszlopdiagram csak az első öt sort hajlandó megmutatni. Már kipróbáltam-leellenőriztem mindent:

- a formátumok megyeznek az összetartozó cellákban.

- nincs azonos értékekkel két sor, azaz duplázás

- a diagramon az egész táblázat ki van jelölve, sőt plusz üres sorokat is belehúztam már, de semmi.

- Van olyan cella, ami képletet tartalmaz, de az első öt sorban ez ugye nem okoz gondot.

- Nincsenek rejtett tartományok, minden látszik.


Az összes fórumot, support oldalt végignéztem már, de nincs működő megoldás. Valakinek van tippje, mitől lehet ez?


2017. febr. 7. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs véletlenül "oldaltörés", és azt már átvitte a következő oldalra??
2017. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vízszintesen átlóg a táblázat egy másik oldalra, Oldaltörés nézetben, de a sorok egy helyen vannak. Ráadásul egy másik, teljesen ugyanolyan tábla négy oldal metszéspontjába került a fájlban, ott meg gond nélkül minden adatot szépen kirajzol a diagram :-/
2017. febr. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!