Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program? Átfogal...

Létezik ilyen program? Átfogalmaz egy szöveget ugyanazon a nyelven?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy programra (vagy akármire), ahova beírok egy hosszabb angol szöveget, majd az átírja és átfogalmazza más szavakkal.

Létezik ilyen?

Előre is köszönöm.



2017. febr. 7. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Lehetetlen.. meg lehet próbálni elkezdeni egy ilyet írni, de valószínűleg nagy pofára esés lenne belőle!😉
2017. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
Nincs az a szuperszámítógép, ami képes lenne erre.
2017. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Alex Fly ***** válasza:
100%
Jól írták az elején: a Google fordítója megfelel erre a célra is. Az adott szöveget lefordíttatod vele valamilyen másik nyelvre. Aztán a kapott szöveget vissza. Az írója sem fog ráismerni, úgy átírja...
2017. febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Szia:) Kicsit régi a kérdés,de talán segíthet másoknak. Itt egy átfogalmazó program. Csak bemásolod a szöveget rálépsz a paraphrase gombra és már kész is vagy vele.

[link]

2019. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Szia.

Ha még keresel ilyet akkor itt van egy.

[link]

2020. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
53%
A Plagi. Hu valami ilyesmi ez lenne szerintem ami neked kell mert én ezzel szoktam átfogalmazni de az a baj csak pár szót szokott szinonimába tenni mert én rövid szövegeket szoktam átfogalmazni és abba több szót tesz át mint egy hosszú szövegbe (bocs ha rosszul fogalmazok)
2022. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Bírom ahogy mindenki lehurrogott hogy lehetetlen egy ilyen programot lefejleszteni, azóta meg százával jobbnál jobb ilyen progi kint van a piacon :DD
2022. nov. 22. 20:56
 18/18 anonim ***** válasza:
correct✔
2022. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!