Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Driveon elhelyezett...

Google Driveon elhelyezett képek megosztásánál, csoportos linkelésnél milyen elv alapján állítja fel a képekhez rendelt linkek sorrendjét a Drive rendszere?

Figyelt kérdés

Példa:

- Feltöltöttem a Drivera egy Próba nevű mappába 50 db képet. A képek neve egyetlen szám, 1-től 50-ig.

- Kijelölöm a képeket (egyesével, mert csoportosan nem tudom, hogy van-e rá lehetőség), majd a >>>Megosztás, Megosztható linkek létrehozása, Megosztható linkek másolás, Kész<<< opciókat követően a kimásolt linkeket beillesztem egy Excel táblába.

- Azt várnám, amire szükségem lenne, hogy az Excelben egymás alatti cellákba kerülő linkek valamilyen tetten érhető logika alapján (pl. képek neve, vagy a készítés dátuma, vagy megosztásra kijelölés sorrendje) kerülnek elhelyezésre, de sajnos nem sikerült a Drive logikájára rátapintanom.


Szerintetek milyen elv alapján rendezi 'sorrendbe' a Drive a tárhelyen elhelyezett képek linkjét?


Általában rendszeresen több száz képpel dolgozom, és a munkám során szükség van a feltöltött képek linkjére (megosztás).

A linkeket egy Excelbe kell beillesztenem, úgy, hogy a link az adott kép nevét tartalmazó cella melletti cellába kerüljön. Azaz, fontos, hogy minden linket tudjak párosítani a linkhez tartozó kép nevével.


Ezt jelenleg csak így tudom biztosan elérni, hogy egyesével osztom meg (linkelem) a képeket, de ez iszonyatos sziszifuszi munka.


Van itt valaki, aki profi a Drive használatában és érti a működését?

Előre is köszönöm mindenkinek, aki tud segíteni!!!



#Google Drive #képek csoportos linkelése #linkek kimásolása #csoportosan linkelt képek sorrendje #linkelési tematika rendszere
2017. febr. 7. 22:37
 1/1 A kérdező kommentje:

Senki nincs itt a fórumon, aki ilyen mélységében ismerné a Google Drive működését?

Esetleg ötlet, hogy hol keresgéljek?

2017. febr. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!