Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sikeres telepítés, sikertelen...

Sikeres telepítés, sikertelen megnyitás?! Miért nem indul, ha sikeres a telepítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap sikeresen telepítettem a Star Stable: Az ősz lovasai játékot hivatalos,eredeti CD-ről. A telepítés zökkenőmentesen ment, a játék mellett van a CD-n DirectX 9.0c verzió, amit szintén telepítettem. Ezek után mégsem nyitja meg a játékot a laptopom. Azt írja ki, hogy győződjek meg arról, hogy a gépem megfelel a játék rendszerkövetelményeinek. (Megnéztem és szerintem megfelel.) Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma? Szoftveres vagy hardveres téren kell fejleszteni/frissíteni?


Itt vannak a gépem adatai:

[link]

[link]

És itt van a játék rendszerkövetelménye:

[link]


Pár évvel korábban már volt telepítve ugyanerre a gépre ez a játék, és akkor nagyon szépen futott, azóta viszont egyszer le kellett törölni a windows xp-t és újat tettek rá, ez is xp.


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat.



2017. febr. 8. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Videókártya driverét telepítsd!

Alap videóvezérlő van csak fent,

nem akad a sima gép használat!?

Második képen látni hogy semmi grafikus gyorsítás.

2017. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs feltelepítve a videokártya drivere.
2017. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! A mindennapokban csak netezésre használom a laptopot: videókat, filmeket, sorozatokat nézek, de sosem akad meg semmi, ami a videokártyától függne. Igaz, hogy amióta új xp-t raktak rá azóta nem igen próbáltam rá játékot/egyéb dolgot telepíteni. Amikor megkaptam akkor nem ment a hang rajta és kellett a hanghoz drivert letölteni, és ezt is szakember csinálta, csak én abban a hiszemben voltam, hogy nem csak a hanghoz, hanem mindenhez töltött le drivert.

Eddig nem volt a hiányából gond, de ha ez a probléma akkor utánaolvasok, hogy egy 15 éves laptopra milyet kell letölteni :D

Ha tudtok ebben segíteni, hogy honnan töltsek le megbízható/vírusmentes drivert, azért hálás lennék!

Köszönöm előre is a segítő válaszotokat!

2017. febr. 8. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Laptop típusa kellene, akkor tudnánk linkelni is a gyártó oldaláról.

pl. ASUS x554, vagy Lenovo G50...

2017. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a hátán/alján: Asus M2000 a típusa.
2017. febr. 8. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:

ITT: [link]

Minden driver ami kellhet.

Ez a VGA: [link]

Letölt, kicsomagol, telepít, újraindít.

2017. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen gyorsan és türelmesen segítettél nekem :) Letöltöttem a VGA-t amit küldtél, a másik linket elmentettem :)

Most már akadálytalanul fut a játék.

Továbbá miután már ismered/ismeritek a laptopom adottságait, tudnátok olyan játékokat ajánlani amit valószínűleg elbír?

Keresgéltem minimális gépigényű játékokat, a gyakorikérdéseken is olvasgattam, hogy mi ajánlanak(Warcraft, GTA, COD stb) de ezek nem futnak a laptopomon.

Mindenre vevő vagyok: horror, kaland, akció stb, egyáltalán nem baj ha "pixeles" a játék, nem akadály ha 20-30 éves, sőt!

Előre is nagyon szépen köszönöm segítséget!

2017. febr. 11. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!